binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerMilyarder Mark Cuban'dan Açıklamalar - ABD'nin Kaderi Kripto Para Topluluğunun Elinde Mi?

Milyarder Mark Cuban’dan Açıklamalar – ABD’nin Kaderi Kripto Para Topluluğunun Elinde Mi?

Milyarder girişimci Mark Cuban, yaptığı açıklamasında kripto para dünyasının ABD seçimleri üzerindeki potansiyel etkisini tartıştı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Milyarder girişimci Mark Cuban kısa süre önce kripto paraların 2024 ABD başkanlık seçimleri üzerinde potansiyel etkisi hakkında yorumda bulundu ve eski Başkan Donald Trump’ın kripto düzenlemeleri konusundaki tutumu nedeniyle görevdeki Başkan Joe Biden’a karşı bir avantaja sahip olabileceğini öne sürdü.

Cuban, özellikle Başkan Biden’ın Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) Başkanı Gary Gensler’e olan sadakati ışığında, kripto paraların yaklaşan seçimlerdeki önemli rolüne dikkat çekti.

Cuban, Trump’ın NFT’lerle ilgili bağış toplama çabalarına rağmen, Biden ya da Trump’ın kripto paraları tam olarak anladığından şüphe duyduğunu ifade etmekle birlikte, kripto taraftaro oylarının adayları birbirinden ayıran çok önemli bir faktör olabileceğini söyledi.

İlgili Haber  Büyük Gün Yaklaştı! FED'in Çarşamba Günkü Faiz Kararı Öncesi Wall Street'in Dev Bankaları Faiz İndirimi Tarihlerini Tahmin Ettiler

Cuban, sosyal medya platformu X’te yaptığı açıklamada, “Biden’ın Gensler ya da kripto seçmenleri arasında seçim yapması gerektiğini ya da bunun ona Beyaz Saray’a mal olabileceğini birçok kez söyledim” dedi ve ekledi: “Kimin atanacağına gelince, hiçbir şeyi kesin olarak görmüyorum.”

Cuban, Gensler’in görev süresini eleştirerek SEC Başkanının yatırımcıları dolandırıcılıktan korumakta başarısız olduğunu ve kripto para firmalarının faaliyet göstermesini “neredeyse imkansız” hale getirdiğini savundu. Cuban “Kripto seçmenleri bu seçimde seslerini duyuracak” dedi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail