BitcoinHaberlerKripto Para

Milyarder Mike Novogratz Bitcoin ve Kripto Para Rallisinin Başlaması İçin Bu Aya İşaret Etti!

Kripto para savuncusu milyarder Mike Novogratz, Bitcoin (BTC) rallisinin başlaması için bu aya işaret etti.

Milyarder kripto para yatırımcısı Mike Novogratz, geçmişte yaptırdığı Terra (LUNA) dövmesini bundan böyle bir tevazu göstergesi olarak taşıyacağını söyledi ve bir sonraki kripto para rallisinin yılın dördüncü çeyreğinde gerçekleşmesini beklediğini ifade etti.

İlgili Haber
Terra (LUNA) Savunucusu Milyarder Mike Novogratz Nihayet Sessizliğini Bozdu: İşte Söyledikleri!

Novogratz Bitcoin ve Kripto Para Rallisi İçin Ekim Ayına İşaret Etti

Consensus 2022 konferansında konuşan Novogratz, dünyanın en popüler dijital varlığının ABD hisse senetlerinden önce dibe vurmasını beklemesine rağmen, Bitcoin’in (BTC) “Fed korkup ayağını şu anda bastığı frenden çekmeden önce iyi bir fiyattan işlem görmeyeceğini” söyledi:

“Umudum, dördüncü çeyrekte ekonominin Fed’in duraklama yapacağımızı söylemesine yetecek kadar yavaşlaması ve ardından bir sonraki kripto para ralli döngüsünün başladığını görmemiz. İşte o zaman Bitcoin hisse senetlerinden ayrılacak ve piyasalara öncülük edecek.

ABD’de faizler %5’e gidiyor. Umarım kripto paralar bu durumdan ayrışabilir.”

Terra (LUNA) Hayranı Novogratz, LUNA’nın Piyasadaki Gerçekliğe Uymadığını Söyledi

Daha önce büyük bir Terra (LUNA) hayranı olduğu bilinen Novogratz, bundan pişmanlık duymuş olacak ki yeni açıklamasında buna dair açıklamalar yaptı. Ünlü milyarder Luna’ya yeterince erken girenlerin 300 kat kolay bir getiri elde ettiğini ve bunun piyasalardaki realiteye uymadığını söyledi:

“Ekosistemler gerçekten hızlı ilerlediğinde, bunun bir nedeni vardır. Neye yatırım yaptığınızı bilin. Bedavadan %18 alamazsınız.”

Milyarderin şirketi Galaxy Digital yılın başından bu yana %68 değer kaybetti. Bu performansıyla Novogratz’ın şirketinin hisseleri, %38 değer kaybeden BTC’den daha kötü bir performans göstermiş oldu.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu