binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinMilyarder Yatırımcı Anthony Scaramucci, Bitcoin Hakkında Açıklama Yaptı: "Talep Çok Artacak"

Milyarder Yatırımcı Anthony Scaramucci, Bitcoin Hakkında Açıklama Yaptı: “Talep Çok Artacak”

Bitcoin dostu milyarder Anthony Scaramucci, yaptığı açıklamasında BTC'ye olan talebin artacağını öngördü.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin Yatırımcı Günü kapsamında SkyBridge Capital’in kurucusu milyarder Anthony Scaramucci, Bitcoin’e yönelik talebin geleceğine ilişkin görüşlerini paylaştı ve önümüzdeki on yıl içinde önemli bir artış yaşanacağını öngördü.

Yahoo Finance ile konuşan Scaramucci, bu öngörüye katkıda bulunan çeşitli faktörleri dile getirdi.

Bireysel yatırımcıların ve önemli kurumsal katılımcıların yer aldığı etkinlik, Bitcoin’i daha geniş bir kitle için erişilebilir hale getirmeyi amaçlıyor. Scaramucci, özellikle SEC tarafından Bitcoin ETF’lerinin onaylanması ve Nisan ayı sonunda yapılması planlanan yarılanma (halving) etkinliği ile birlikte Bitcoin talep dinamiklerindeki değişimin, bireysel bir patlamadan kurumsal bir rahatlığa dönüştüğünü belirtti.

Nisan ayının 20’si ya da 22’si gibi planlanan yarılanma olayı, piyasaya giren günlük yeni Bitcoin arzını fiilen yarı yarıya azaltacak ve potansiyel olarak fiyatlarda bir artışa yol açabilir. Scaramucci, bu olayın piyasa dinamikleri üzerindeki potansiyel etkisini vurguladı ve talepte önemli bir artış olacağını öngördüğünü söyledi.

Bununla birlikte Scaramucci, Bitcoin ETF’lerinin onaylanmasından iki ay sonra Grayscale’in BTC varlıklarının beklenmedik şekilde yarı yarıya düşmesini örnek göstererek piyasa hareketlerinin öngörülemezliğini de kabul etti. Bu olguyu, iflas kayyumlarının piyasayı GBTC ile doldurması ve bireysel yatırımcıların ETF ürünlerinden daha düşük ücret arayışında olması gibi faktörlere bağladı.

İlgili Haber  Kripto Para Analiz Şirketi Kurucusu, Bitcoin'de Yeni Balinaların Maliyet Seviyesini ve Düşülmesi Muhtemel Maksimum Fiyatı Açıkladı

Daha geniş ekonomik manzarayı tartışan Scaramucci, Galaxy Digital’den Mike Novogratz’ın yaklaşan servet transferine ilişkin görüşlerine atıfta bulundu ve ABD’li baby boomer’ların sahip olduğu 84 trilyon doların genç nesillere geçmesi beklendiğini söyledi. Bitcoin’in benimsenmesini teknolojik trendlere benzeterek, genç demografik grupların dijital varlıkları benimsemeye daha meyilli olduğunu öne sürdü.

Scaramucci, Michael Novogratz ve Cathie Wood gibi isimlerin 1 milyon dolarlık Bitcoin tahminlerine atıfta bulunarak Bitcoin’in geleceğine ilişkin boğa lehine olduğunu söyledi. Scaramucci, Bitcoin bu kadar astronomik seviyelere ulaşmasa bile, dijital bir altın standardı olarak kendini kabul ettirebileceğine inanıyor.

Konuşma Bitcoin’in siyasi söylemdeki rolüne doğru kayarken, Scaramucci ABD’de her iki siyasi partinin de Bitcoin sahibi milyonlarca seçmeni küstürmemek için kripto paraları benimsemeleri gerekebileceğini öne sürdü.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail