Borsa

Milyonlarca XRP Çalındı: Bir Kripto Parsa Borsası Daha Hacklendi!

Liquid Exchange hacklendi ve milyonlarca XRP çalındı.

Japonya’nın önde gelen kripto para borsalarından Liquid, platformun saldırıya uğradığını duyurdu.

Platforma yapılan saldırı sonrasında 80 milyon dolarlık kripto paranın çalındığı ve bunun içerisinde 11 milyon XRP’nin olduğu vurgulandı. Buna ek olarak TRX, BTC ve ETH çalındığı da ifade edilmekte.

Milyonlarca Dolarlık Vurgun!

Liquid’in yayınladığı tweetlere bakıldığında ilk olarak 100 Bitcoin, 10 milyon adet TRX, 11 milyon adet XRP ve 60 milyon dolarlık ETH çalındığı belirtiliyor. Buna ek olarak çeşitli ERC-20 tabanlı tokenlerin de çalındığı gelen bilgiler arasında.

Whale Alert tarafından yapılan açıklamada da milyonlarca dolarlık XRP’nin çoktan hackerların cüzdanlarına transfer edildiği ve bunların tespit edildiği belirtildi. BitHomp tarafından aktarılan verilere bakıldığında ise yaklaşık olarak 11,5 milyon adet XRP ilgili cüzdana gönderildi.

Liquid sadece hot wallet olarak bilinen çevrimiçi sıcak cüzdanların hacklendiğini ve soğuk cüzdanların güvende olduğunu belirtti. Aktarılan bilgilere göre saldırganlar hiçbir şekilde soğuk cüzdanlara ulaşamadı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

İşiniz gücünüz balinalar hizmet vermek k bakmayın Satacak malım yok bekliyordum risk bana ait siz cahilleri kandırın Bi bitmediniz be


Başa dön tuşu