Kripto HaberleriAltcoinMilyonların Takip Ettiği Analist, Polkadot Ağındaki Bu Altcoine İşaret Etti: Yükseliş mi...

Milyonların Takip Ettiği Analist, Polkadot Ağındaki Bu Altcoine İşaret Etti: Yükseliş mi Geliyor?

Takip et

Kripto para sektörünün en çok takipçiye sahip kanallarından olan Coin Bureau‘nun önde gelen analisti The Guy, sektörün yatay seyrettiği şu günlerde önemli açıklamalarda bulundu. 1 milyonun üzerinde aboneye sahip olan kanalın sunucusu, Bitcoin‘in (BTC) son hareketliliğinden sonra altcoinlerin de harekete geçebileceğini düşünmekte. Altcoinler arasında analistin en çok dikkatini çeken kripto para birimi ise Polkadot (DOT) ağında yer alıyor.

İlgili Haber
Cardano ve Polkadot Fiyatına Endeksli ETP'ler Frankfurt Borsasında İşlem Görmeye Başladı!

Moonbeam (GLMR), Yeni Entegrasyon İle Gelecek Vaat Ediyor

Ünlü analist, yayınladığı en güncel videosunda Polkadot ağındaki Moonbeam‘e (GLMR) parantez açtı. Analist, Moonbeam’in Polkadot ağındaki tamamen işlevsel parachain eklentilerinden birisine sahip olduğunu vurguladı.

“Moonbeam (GLMR) ve daha yüzlerce altcoinin bulunduğu dünyanın en büyük borsası Binance’e kayıt olmak için tıklayın.”

Analist, PureStake isimli şirkete dikkat çekti ve bunun ağ tabanlı entegrasyon için Moonbeam’i tercih ettiğini vurguladı. Bu entegrasyon sayesinde Moonbeam’in sahip olduğu parachain üzerinde oyun odaklı yeni projeler ve direkt olarak DeFi projeleri geliştirilebilecek.

Bu da PureStake ile Moonbeam ortaklığının yakında ses getirebileceğine işaret ediyor. Özellikle GameFi olarak bilinen merkeziyetsiz oyun dünyasına öncülük edeceği düşünülen Moonbeam, analiste göre ciddi bir yükselişe gebe.

Moonbeam’in başka ağlar arası entegrasyona da sahip olacağını belirten analist, Ethereum ağına geçiş ile bunun önünün durdurulamayacağından emin. Net bir fiyat tahmini vermeyen ünlü isim, buna rağmen önümüzdeki yıllarda top 100 içerisinde GLMR için kalıcı bir yer görülebileceğinin altını çizdi. Moonbeam an itibarıyla ise 112. sırada yer almakta.

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları