BitcoinHaberler

Mısırlı Milyarderden Bitcoin (BTC) Açıklaması Geldi!

Bitcoin konusunda herkes aynı fikirde değil.

Mısırlı inşaat kralı Onsi Sawiris’in oğlu milyarder işadamı Naguib Sawiris Bitcoin’de yaşanan hareketliliğin ortasında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Al-Ain News’in haberine göre ünlü milyarder Sawiris, Bitcoin’e yatırım yapma riskini alamayacağını ve Bitcoin ile ilgilenmediğini söyledi.

Mısırlı iş adamı bazı kripto para birimlerinin yatırım için fayda sağlayacağını kabul etmesine rağmen yatırım yapmayı düşünmediğini ifade etti.

67 yaşındaki Sawiris, Bitcoin’in değerini azaltabilecek nitelikte bir hack girişimi ile karşı karşıya kalabileceğinden endişe duyduğunu dile getirdi.

Altın’ın en büyük savunucuları arasında yer alan milyarder iş adamı Nisan ayında yaptığı açıklamasında portföyünün üçte birini altına ayırmayı düşündüğünü söylemişti.

Mısırlı iş adamının aksine kardeşi Samih Sawiris kripto paralara daha ılımlı yaklaşıyor. Samih Sawiris kendisine ait olan İsviçre otelinde Ağustos ayından itibaren Bitcoin ve Ethereum ile ödeme kabul ediyor.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu