Monero

Monero’nun Ünlü Geliştiricisi: Monero Para Birimi, Yatırım Aracı Değil!

Monero'nun geliştiricilerinden olan Riccardo Spagni.

Monero’nun geliştiricilerinden olan Riccardo Spagni, kripto paralar arasında gizliliği ile adından söz ettirmiş olan ve ilgi gören Monero’nun kripto para sektöründe gördüğü ilgi sürekli yükseliş eğiliminde. Kripto para fiyatlarının değişim gösterdiği piyasada, Monero’da yatırım aracı olarak değil ve gizli bir ödeme aracı olarak sık kullanılıyor. Gizliliği ve hızlı olması nedeniyle çok ilgi gören Monero, henüz Bitcoin kadar fazla ilgi görmese de piyasada gizlilik için kripto para arayanların en çok tercih ettikleri kripto paralar arasında ilk sırada.

Bitcoin ve Ethereum’a göre gizli kalması istenen ödemelerde en çok Monero kullanılıyor demek mümkün değil. Kripto paralar hakkında net veriler elde etmenin zorluğu sebebiyle, kimin ne kadar Monero kullandığı veya Monero kullanım oranlarının ne kadar arttığını bilmek zor.

Monero bir yatırım aracı olarak değil, para birimi olarak değerlendirilmeli. İnsanların temel haklarından birisi de kişisel gizlilik olmalı ve her insanın kendi gizli kalma hakkı olmalı. İnsan hakları savunulmalı ve insanların gizlilik hakkının bulunmasına izin verilmeli. – Monero’nun geliştiricilerinden olan Riccardo Spagni

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu