Ana SayfaBitcoinMorgan Creek CEO'su Bitcoin'de Kış Bitti Dedi, Boğa İçin Tarih Verdi!

Morgan Creek CEO’su Bitcoin’de Kış Bitti Dedi, Boğa İçin Tarih Verdi!

Takip et

Geçtiğimiz Kasım ayındaki 69.000 dolarlık ATH’sinden bu yana sert düşüşler yaşayan Bitcoin (BTC) 24.000 doları aştı.

Şimdilerde ise Bitcoin 23.000 dolar seviyelerinde tutunmaya çalışıyor.

Yatırımcılar ayı piyasasının bitip bitmediğini ve Bitcoin başta olmak üzere kripto paraların yükselip yükselmeyeceğini merak ederken Morgan Creek Capital Management CEO’su Mark Yusko bir sonraki boğa için tarih verdi.

Stansberry Research ile yaptığı yakın tarihli bir röportajda Bitcoin’deki boğa rallisinin 2024 yılında geleceğini söyleyen Mark Yusko, bunun nedeni olarak BTC’deki halving sonrası yatırımcılar arasında coşkunun artacak olmasını gösterdi.

Yusko, ayrıca BTC mevcut fiyatının çok düşük olduğunu ve adil değerinin 30.000 dolar civarında olması gerektiğini düşünüyor.

Bitcoin ve kripto paraların ardı ardına yaşadığı düşüşlerin bittiğine inanan ünlü CEO, kripto kışının yerini bahara bıraktığını söyledi.

“Kripto kışının bittiğini ve baharın geldiğini iddia edeceğim. Zira Bitcoin’deki son iki döngüye bakarsanız, baharın başladığı ve kışın bittiği o döngünün gün sayısıyla aynıyız.

Ancak bahar aylar sürebilir. Baharın gelmesi hemen bir boğa rallisine başlayacağız anlamına gelmiyor.

Ayrıca Bitcoin’de üç yüksek dip ve üç zirve gördük. Bu da oldukça iyi bir boğa trendine girmiş olabileceğimizi gösteriyor.

Bu bağlamda Bitcoin’de boğanı 2024 yılında geleceğini düşünüyorum. Boğa 2024 yılındaki halving beklentisiyle birlikte gelecek.”

Yusko son olarak, Bitcoin’in mükemmel bir değer deposuna dönüştüğünü belirterek BTC’nin piyasa değerinin altınınkine eşit olacağını düşündüğünü belirtti.

Bitcoin başta olmak üzere kripto paralara olan desteğiyle bilinen Mark Yusko geçtiğimiz yıl, BTC fiyatının beş yıl içinde 250.000 dolara gidebileceğini tahmin etmişti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

2 YORUMLAR

guest

2 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Cgz

Zorla değil mecburi

Kenan

Ronaldo intere gidiyor galiba

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları