BitcoinHaberler

Morgan Creek CEO’su Mark Yusko: “Bitcoin (BTC) Kolayca Bu Seviyeye Ulaşacak!”

Mark Yusko Bitcoin için fiyat tahminini paylaştı.

Morgan Creek Capital Management CEO’su Mark Yusko, katıldığı CNBC’nin Power Lunch programında lider kripto para birimi Bitcoin hakkındaki tahminlerini paylaştı.

Morgan Creek CEO’su programın sunucusu Melissa Lee’ye dijital altın olarak adlandırılan Bitcoin’in altın seviyesine ulaştığında aklın almayacağı fiyatlara ulaşabileceğini belirtti.

Yusko, altının toplam piyasa değerinin yaklaşık olarak 10 trilyon dolar olduğunun altını çizdikten sonra kripto analistlerinin Bitcoin için öngördüğü  250.000 $’lık fiyat tahmini için şunları söyledi:

“Bitcoin için öngörülen 250.000 dolarlık fiyat birdenbire ortaya çıkmadı. Bu rakam Bitcoin’in altındaki eşdeğerinin parasal değeridir.”

Ünlü CEO, Bitcoin’in dört yıl içerisinde kolay bir şekilde altının piyasa değerine ulaşacağını ve Bitcoin’de 250.000 $ seviyelerinin görülebileceğine inandığını  ifade etti.

Mark Yusko, geçtiğimiz aylarda Bitcoin’in 21 milyonluk tokenle sınırlı olan arzı nedeniyle fiyat artışı olacağını belirterek “Önümüzdeki 140 yıl boyunca ne kadar Bitcoin basılacağını biliyoruz” demişti.

Yusko, 2019 yılındaki bir röportajında  Bitcoin’in uzun vadede 450.000 $’a ulaşabileceği tahmininde de bulunmuştu.

Kasım ayı içerisinde 69.044 $’lık yeni bir ATH’ye ulaşan Bitcoin şimdilerde 57.240 $ seviyelerinden işlem görmeye devam ediyor.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu