Bitcoin

Morgan Creek Digital’in Kurucu Ortağı: Bitcoin Güvenilir Limandır, Piyasa Bunu Kanıtlamış Durumdadır!

Morgan Creek Digital'in kurucu ortağı Anthony Pompliano, konuştu.

13.000 dolardan kendisine yeni alıcılar arayan Bitcoin hakkında bir dizi tweet yayınlayan Morgan Creek Digital’in kurucu ortağı Anthony Pompliano, en büyük kripto para birimi Bitcoin – BTC’nin gücünü kanıtladığını ve güvenilir bir yatırım aracı olduğunu piyasa verileri ile gösterdiğini açıkladı.

Bitcoin hakkında beklenti ve öngörüleri büyük oranda destek gören Pomp olarak bilinen ünlü isim, Bitcoin’in diğer varlıkların fiyat değişimlerinden git gide daha az etkilenmeye başladığını ve gelecekte hisse senetleri gibi yatırım araçlarında yaşanacak oynaklıklardan “hiç etkilenmeyeceğini” beklediğini bildirdi.

Şimdilik Etkileniyor Ama…

Pomp, Bitcoin’in şimdilik borsalarda yaşanan gelişmelerden ve altın gibi yatırım araçlarında olan fiyat değişimi olaylarından etkilendiğine işaret ederken, “gelecekte hiç etkilenmeyecek” dedi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu