blank
BitcoinEthereumHaberler

Nasdaq’ta Listelenen Mogo Ethereum’a Yatırım Yaptığını Duyurdu! Hangi Fiyattan Aldılar?

Etheruem'a kurumsal yatırımcı ilgisi devam ediyor.

Digital Currency Group’un Bitcoin’e daha fazla yatırım yapacağına ilişkin haberler yatırımcıları mutlu ederken bir haber de Ethereum için geldi.

İlgili Haber  Digital Currency Group Bitcoin (BTC) Alma Limitine 500 Milyon Dolar Ekledi!

Nasdaq’ta da listelenen dijital ödeme şirketi Mogo, Etheruem aldığını duyurdu. Şirket daha önce de Bitcoin’e yatırım yapmıştı. Mogo tarafından yapılan açıklamada 2780$ maliyetle 146 Ethereum alındığı belirtildi.

Bitcoin’den sonra kurumsal yatırımcıların ilgisi Etheruem’a kaydı. Mogo da bu kervana katılarak nakit rezervlerinin bir kısmını Ethereum satın almak için tahsis ettiğini bildirdi.

Mogo’nun CFO’su yatırımlarına ilişkin şu ifadeleri kullandı:

“Etheruem yatırımımız daha önceki Bitcoin yatırımımızı tamamlayan bir unsur. Bu yatırımlarımız blockchain teknolojisinin uzun vadeli potansiyeline ve finansal teknoloji alanıyla bir bütün olduğuna ilişkin inancımızı yansıtıyor.”

Şirket daha önce de açıkladığı gibi nakit varlıklarının %5’ini kripto para birimlerinde tutma planını uygulamaya devam ediyor. Şirketin 33.000$ maliyetle 18 Bitcoin’i olduğu biliniyor.

Mogo, şirketlerin finansal sağlıklarını kontrol etmelerine yardımcı olan ve bu konuda basit dijital çözümler üreten bir fintech şirketi. Şirketin 1 milyondan fazla kurumsal müşterisi bulunuyor.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Başa dön tuşu