Kripto HaberleriBitcoinNayib Bukele ve Binance CEO'su Bitcoin Düşmanını Markaja Aldı!

Nayib Bukele ve Binance CEO’su Bitcoin Düşmanını Markaja Aldı!

Takip et

Geçtiğimiz günlerde Bitcoin (BTC) düşmanı ünlü isim Peter Schiff, Porto Riko’da bulunan bankası Euro Pacific International Bank’ın kapatılmasıyla karşı karşıya kaldı.

İlgili Haber
Bitcoin Yatırımcılarının Ahı Mı Tuttu: BTC Düşmanı Peter Schiff'in Başı Dertte!

Peter Schiff bankasının kapatılmasıyla uğraşırken geçtiğimiz yıl BTC’yi yasal para birimi olarak kabul ettiği için çokça eleştirdiği El Salvador başkanı Nayib Bukele‘ye fırsat çıktı.

Bu fırsatı değerlendiren Bitcoin destekçisi Nayib Bukele Peter Schiff’i hedef aldı. Sonrasında Bukele’ye Binance CEO’su CZ de katıldı.

Bitcoin düşmanı Schiff’i hedef alan ilk isim Nayib Bukele oldu. Bukele, Peter Schiff’in BTC’yi eleştirdiği twitlerin birisini hatırlatarak, banka işlerinin nasıl gittiğini sordu.

Bukele’nin alıntıladığı twitte Peter Schiff, MicroStrategy CEO’su Michael Saylor ve Nayib Bukele’nin BTC’nin fiyatının daha da düşmesi halinde elindeki BTC’leri satmaktan başka seçeneklerinin kalmayabileceğini söylemişti.

Bukele’nin yorumuna henüz bir cevap vermeyen Peter Schiff’i sonrasında ise Binance CEO’su CZ hedef aldı.

CZ, Bukele’nin yorumuna yanıt olarak “amaca uygun” olarak nitelendirdiği bir resim paylaştı.

CZ, Peter Schiff’in geçmişte Bitcoin’e balon dediği resimleri ve bugün ise Binance’ın KYC’sini kullandığı bir resmi koyarak ” Bu biraz eski ama amaca uygun” dedi.

Hatırlanacağı üzere Peter Schiff, Porto Riko’daki bankası kapatıldığından bu yana BTC destekçilerinin radarı altında.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları