binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAnaliz"Ne Zaman Bitcoin Alıp Ne Zaman Satmalıyız?" Popüler Analist PlanB Cevapladı, 2024-2025...

“Ne Zaman Bitcoin Alıp Ne Zaman Satmalıyız?” Popüler Analist PlanB Cevapladı, 2024-2025 Hedeflerini Açıkladı!

Plan B, Bitcoin için 2024 hedefinin 100.000 dolar 2025 hedefinin ise 300.0000 doların üzeri olduğunu söyledi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin‘de halving için geri sayım başladı. Halving sonrası gerçek ve güçlü boğa rallisinin yaşanmasını bekleyen yatırımcılar çeşitli BTC fiyat tahminleri arasında kalmış durumda.

Analistlerin her birinin faklı bir tahmini bulunurken S2F modeli ile tanınan analist PlanB’den güncel bir değerlendirme geldi.

Bu noktada Plan B, kripto para topluluğunda var olan genel inanışın aksine bu yarılanmanın önceki olaylardan farklı olmayacağını düşündüğünü belirterek 2024 ve 2025 hedeflerini açıkladı.

Plan B bu yarılanmada da, Bitcoin fiyat artışlarının yine önceki yarılanmalar oranında olacağı konusunda ısrar ederken 2024 hedefinin 100.000 dolar 2025 hedefinin ise 300.0000 doların üzeri olduğunu söyledi.

Plan B ayrıca takipçileriyle Bitcoin yarılanma stratejisini de paylaştı. Buna göre takipçilerine yarılanmadan altı ay önce BTC satın almanın ve 18 ay sonra satmanın, BTC’de muhtemelen daha fazla kazanç elde etmek için iyi bir hareket olduğunu belirtti.

“Bu Bitcoin yarılanması da öncekilerden farklı olmayacak:

– Tüm Bitcoin fiyat artışları yine önceki yarılanma civarında olacak.
– Yarılanmadan 6 ay önce satın almak ve yarılanmadan 18 ay sonra satmak “al ve tut’tan” daha iyi performans gösterecektir.
– BTC > 2024’te 100 bin dolar
– BTC 2025’te en yüksek > 300 bin dolar”

Kripto para topluluğunun bu yarılanmanın farklı olduğunu ve sonrasında rekor yükseliş geleceğini düşünmesinin nedeni olarak yarılanma öncesinde önceki ATH’nin aşılarak yeni ATH’nin gelmiş olması oldu. Zira önceki döngülerde, Bitcoin tüm zamanların en yüksek seviyelerini genellikle yarılanmadan sonra aşıyordu.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail