binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinNeredeyse 11 Yıldır Hiç Hareket Etmeyen Bitcoin Cüzdanı Uyandı! BTC'leri Aldığı Seviye...

Neredeyse 11 Yıldır Hiç Hareket Etmeyen Bitcoin Cüzdanı Uyandı! BTC’leri Aldığı Seviye ve Şu Anki Değeri İnanılması Güç!

Uzun yıllardır hiçbir aktivite göstermeyen bir Bitcoin cüzdanı, yıllar sonra uyandı ve yeni bir işlem gerçekleştirdi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Neredeyse 11 yıldır hiçbir canlılık göstermeyen bir Bitcoin cüzdanı ani bir şekilde aktif hale geldi.

Lookonchain tarafından sağlanan verilere göre, söz konusu antik balina, aktif hale gelmesinin ardından cüzdanında bulunan 500 BTC’nin tamamını başka bir cüzdana aktardı. Balinanın bu işleminin toplam tutarı 30.4 milyon dolar oldu.

Verilere göre balina cüzdan söz konusu BTC’lerin tamamını 10.7 yıl önce 62 bin dolar karşılığında satın almıştı. Satın alımın yapıldığı tarih olan 12 Ocak 2014’te BTC fiyatı 124 dolardan işlem görüyordu.

Bu yazının yazıldığı anlarda Bitcoin fiyatı 61.300 dolardan işlem görüyor ve bu da balinanın 11 yılda 500 kat kazanç sağladığı anlamına geliyor.

Söz konusu balina cüzdanın oldukça sabırlı bir yatırımcı mı olduğu yoksa yıllar sonra cüzdan anahtarını hatırlamayı başaran bir kişi mi olduğu tam olarak bilinmiyor. Buna ek olarak balinanın dışarıya aktardığı BTC’leri satış amacıyla mı gönderdiği yoksa başka bir soğuk cüzdana mı taşıdığı da bilinmiyor. Balina, piyasayı etkilememek için varlıklarını merkezi borsalar yerine OTC metoduyla satmış olabilir.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail