blank
EthereumHaberler

Net Varlığının Yüzde 85’i Kripto Paralarda Olan Milyarder, Yükseliş Beklediği Altcoini Açıkladı

Mike Novogratz, Ethereum fiyatının bu seviyelerden ciddi bir yükseliş elde etmesini bekliyor.

Kripto para sektörü aylardır devam eden rallide birçok yatırımcıya ciddi kazançlar sağlasa da uzmanlar yakın zamanda bunun biteceğinden endişe ediyor.

Özellikle Elon Musk’ın yaptığı son yorumlar kripto para yatırımcıları arasında endişeye neden oldu. Milyarder yatırımcı Mike Novogratz ise ilgili düşüş vaktinin henüz gelmediğini belirterek yükseliş beklediği spesifik kripto parayı da paylaştı.

Ethereum İçin Yükseliş Yine Başlayacak mı?

Toplam piyasa değeri açısından dünyanın en büyük ikinci kripto para birimi Ethereum (ETH), sarsıntılı bir dönemden sonra eski haline dönüyor. ETH fiyatı 4.300 dolara kadar yükselerek tüm zamanların rekorunu kırmıştı ve Elon Musk depremi nedeniyle 3.500 dolara kadar çekildi. Şimdi ise Mike Novogratz gibi isimler de  ETH fiyatının yükselişi hakkında olumlu açıklamalarda bulunmaya başladı.

Galaxy Digital CEO’su Mike Novogratz, net varlığının %85’inin kripto paralarda olduğunu ifade etti. Kripto paraların geleceğine inanan Novogratz, özellikle de Ethereum devrimine bel bağlamış durumda. Ünlü yatırımcı, katıldığı güncel bir programda Ethereum hakkında şu ifadeleri kullandı:

Bence son birkaç ay içerisinde gerçekten harika bir şey gördü. Merkezsiz finans ve NFT’lerin yakaladığı popülerlik Ethereum’u ve bunun büyümesini de etkiledi. Bütün piyasalar düzeltme yaşayabilir ve hatta bunun yine olacağından %100 eminim. Ancak buna rağmen Ether şu an için daha çok yükseliş elde edecek gibi gözüküyor.”

Novogratz bu düşüşe rağmen yakında yeni düşüşler olacağından %100 emin olduğunu vurgulasa da ETH fiyatından  iyi bir performans bekliyor.

*Haber verme hakkı kapsamında paylaşılan bu haber herhangi bir yatırım ve finansal tavsiyesi niteliği taşımaz.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
42 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu