Kripto HaberleriBitcoinNew York'u Kripto Para Şehri Yapacağım Diyen Aday Belediye Başkanı Seçildi!

New York’u Kripto Para Şehri Yapacağım Diyen Aday Belediye Başkanı Seçildi!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

ABD’nin en kalabalık şehri olan New York City 110. yeni belediye başkanına kavuştu. New York’un ikinci siyahi başkanı olan Adams, oyların %66’sını aldı. 1 Ocak 2022’de göreve başlayacak olan Eric Adams’ı, diğer başkan adaylarından ayıran önemli bir özelliği var.

61 yaşındaki Demokratik aday, seçim kampanyası çalışmaları sırasında şehir sakinlerine iki önemli söz verdi.

Birinci sözü New York’un pandemi nedeniyle kaybettiği eski ihtişamını geri kazandırmak. İkincisi sözü ve en önemlisi New York’u kripto şehri yapmak.

Adams seçim kampanyası sırasında kimsenin geride bırakılmadığı mükemmel bir şehir oluşturacağına dair söz vererek şunları söyledi:

New York sakinlerine söz veriyorum. Ben seçildiğimde, 1 yıl içerisinde farklı bir şehir göreceksiniz.

New York bilimin, teknolojinin, siber güvenliğin, dreone’ların ve Bitcoin’in merkezi olacak.

Bitcoin destekçisi olan ve kripto yanlısı duruş sergileyen ilk başkan Eric Adams değil. Adams gibi ABD’nin başka belediye başkanları da kendi şehirlerini kripto şehri yapmaya çalışıyor.

Kendi yerel tokenini piyasaya süren ilk şehir  Miami belediyesi bu konuda bir adım önde olsa da  Teksas eyaletinde de yeni Bitcoin madenciliği tesisleri kurulmaya devam ediyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları