HaberlerKripto Para

Nexo ve Fidelity Digital Assets’den Kurumsal Kredi Anlaşması!

Kurumsal yatırımcılar için kripto para birimleri daha erişilebilir olacak.

Kripto para kredi platformu Nexo, kripto para birimlerinin kurumsal yatırımcılar için daha erişilebilir olması için Fidelity Digital Assets ortaklık kurduğunu duyurdu.

Yapılan açıklamaya göre kurulan ortaklık kapsamında her iki şirket de kripto para birimlerine maruz kalmak isteyen kurumsal yatırımcıları için kapsamlı bir ürün paketi ve uyumlu bir altyapı geliştireceğini söyledi.

Fidelity ile kurulan ortaklık Nexo’nun varlık portföyünü genişletmesine imkan sağlarken Fidelity’nin kurumsal müşterileri, şirketin kripto para komisyonculuğu da dahil olmak üzere Nexo’nun ürünlerine sınırsız erişime sahip olacak.

Fidelity Digital Assets Avrupa Başkanı Christopher Tyrer yaptığı açıklamada, kurumsal yatırımcıların artan ilgisi karşısında ortaklıklarını genişlettiklerini belirtti.

“Nexo ile birlikte, bunun gibi işbirlikleri aracılığıyla yatırımcılara daha sağlam ve sorunsuz bir deneyim sunma fırsatını tanıyoruz.

Avrupa pazarındaki kurumsal yatırımcılardan dijital varlıklara olan ilgide muazzam bir artış gördük. Geleneksel varlık sınıflarıyla mevcut olanları eşleştirmek için sofistike çözümler uygulamaya kararlıyız.”

Nexo’nun kurucu ve yönetici Ortağı Kalin Metodiev ise kurulan ortaklık ile ilgili olarak şunları söyledi:

“Fidelity Digital Assets ile çalışmak, eksiksiz bir kurumsal platform sunma ve geleneksel finans şirketlerini dijital varlık ekosistemine dahil etme arayışımızın en son kilometre taşıdır.

Müşterilerimiz artık Fidelity Digital Assets’in saklama ve güvenlik çözümlerine güvenerek sektör lideri kredi ve alım satım ürünlerimizden tam olarak faydalanabilecek.”

 

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu