Kripto HaberleriAltcoinNFT Dünyasının Devi OpenSea, Yeni Bir Altcoin İçin Destek Vermeye Başladığını Duyurdu!

NFT Dünyasının Devi OpenSea, Yeni Bir Altcoin İçin Destek Vermeye Başladığını Duyurdu!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

OpenSea, Avalanche (AVAX) altcoini için destek eklediğini duyurarak platformda desteklenen toplam Blockchain sayısını yediye çıkardı.

Platformdan yapılan açıklamada, kullanıcıların artık Avalanche kripto para tabanlı NFT’lerini OpenSea’de görüntüleyebilecekleri, listeleyebilecekleri ve takas edebilecekleri belirtildi.

Avalanche (AVAX) Altcoin Ağının Önemli Projeleri OpenSea Üzerinde Listelenecek

Pazar yerine katılan yeni koleksiyonlar arasında Chikn, TapTapKaboom, The Stoics, Castle Crush ve Open Blox yer alıyor ve yakında daha fazla koleksiyonun eklenmesi bekleniyor.

OpenSea ayrıca NFTrade, Joepegs ve Kalao gibi Avalanche tabanlı NFT platformlarıyla da çalışacak.

Avalanche’ın eklenmesi, OpenSea’nin Arbitrum ve Optimism ölçeklendirme ağlarını desteklediğini ve Solana NFT’lerini otomatik olarak indekslediğini duyurmasından birkaç hafta sonra gerçekleşti.

OpenSea ayrıca, müzik parçaları için Warner Music Group ile kurduğu ortaklıkta olduğu gibi, Blockchain’lerin ve belli başlı NFT projelerinin ötesine de geçti.

İlgili Haber
Coinbase, Avalanche (AVAX) Ağı Üzerindeki Altcoini Listeledi, Fiyat Yükselişe Geçti!

Hacim bakımından en iyi NFT pazarlarından biri olan OpenSea, son zamanlarda X2Y2 ile rekabetini sürdürüyor.

Ava Labs başkanı John Wu verdiği demeçte konuyla ilgili olarak şunları söyledi:

“Topluluğumuzu dinliyoruz ve topluluğumuzun bir kısmı OpenSea’ye kavuşmayı gerçekten istedi Gelişmekte olan ve canlı bir içerik oluşturucu ve NFT topluluğumuz var ve OpenSea’yi bir seçenek olarak istediler.”

Avalanche tabanlı tüm NFT koleksiyonları OpenSea’de yer alacak ve zaman içinde daha fazlası da kullanıma sunulacak.

Wu ayrıca, Avalanche’ın iş ve tüketici markaları ve spor takımları gibi bir dizi Web 2.0 kuruluşuyla çalıştığını söyledi. Wu, bu şirketlerin OpenSea’yi Avalanche üzerinde bir seçenek olarak istediklerini belirtti.

CryptoSlam verilerine göre, NFT piyasası son aylarda yavaşlamış olsa da, geçtiğimiz 30 gün içinde Avalanche’ın NFT satış hacmi %38.52 artışla 2.1 milyon dolara yükseldi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları