Haberler

Nicolas Maduro: Gençlere Özel Petro Bankası Açıyorum

Venezuela, açlıktan ve fakirlikten son yıllarda kırılan bir ülke. ABD’ye karşı gelmesi ve diğer ülkeler tarafından uygulanan yaptırımlar sonucunda yaşadığı zorlukları ve yaptırımları aşmak adına kendi adına Petro isimli kripto para çıkaran Venezeual Devlet Başkanı Nicolas Maduro, şimdilerde ise kripto paralar ile ilgili olarak yeni bir banka açacak olduğunu ve bu bankanın gençlere özel olacak olduğunu açıkladı.

Bankanın genel olarak 20 milyon Petro ile açılacak olduğunu ve daha sonrasında daha fazla gelişecek olduğunu açıklayan Nicolas Maduro, bu konuda gençlerin açılacak bankayı kullanmaya başlamasının büyük önemi olduğunu tüm ülke genelinde duyurdu.

Diktatör Rejim Yaptırımları Aşamadı

ABD’nin ve diğer bazı ülkelerin yaptırımlarına karşı Petro’yu ilan eden Nicolas Maduro, bu adımı ile yine ABD’nin yaptırımlarını delemedi ve ABD yönetimi direkt Petro ve Venezuela ile ilgili çok daha kritik yaptırım kararları uyguladı. Nicolas Maduro, yeni açılacak bankanın 1.2 milyon dolar değerinde Petro’ya sahip olacak olduğunu ve üretimsel olarak gençlere destek verecek olduğunu açıkladı. Bankanın ismi ise açıklanmadı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu