Haberler

Nouriel Roubini Kripto Para Borsalarını Hedef Aldı!

Nouriel Roubini, bu sefer kripto para borsalarını hedef tahtasına koydu.

Nouriel Roubini, kripto para birimi borsalarına savaş açtı. Kripto para birimi borsalarının kara para aklamak için varolduğunu iddia eden Nouriel Roubini, kripto para borsalarının kara para aklamak için varoldukları iddiası ile gündeme tekrar adını ilk sıradan yazdırmış oldu. Nouriel Roubini, kripto para birimleri hakkında sürekli olumsuz açıklamalar yapmasına rağmen bazı kripto para konferanslarına katılması nedeniyle sık sık eleştiriliyor ve insanlar neden bu konferans ve etkinliklere katıldığı hakkında kendisine sorular sorsa da Nouriel Roubini tarafından hiçbir yanıt verilmiyordu.

BitMEX’i hedef aldı!

Nouriel Roubini, BitMEX içerisinden bazı yetkililerin kendisine BitMEX kripto para borsasının terör örgütleri, Rusya, İran ve diğer bazı ülkelerin para aklamak için bu kripto para borsasını kullandıklarını itiraf ettiğini iddia eden Nouriel Roubini bu konuda herhangi bir detay vermedi.

Amerikan yönetiminin bu açıklamalar sonrasında harekete geçip geçmeyeceği merak edilirken, ABD’nin BitMEX kripto para borsasını denetlemesinin mümkün olduğu biliniyor. BitMEX konu hakkında bu dakikaya kadar hiçbir açıklama yapmayarak sessizliğini birkaç saattir korumakta.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu