Kripto HaberleriBitcoinNYDIG, Kurumsal Bitcoin Hizmetlerini Genişletmek İçin 1 Milyar Dolar Topladı!

NYDIG, Kurumsal Bitcoin Hizmetlerini Genişletmek İçin 1 Milyar Dolar Topladı!

Takip et

Bitcoin ve altcoinlerde FED kararı öncesi gerginlik devam ederken, sektörün geleceğine ilişkin güzel haberler geliyor.

ABD’li Bitcoin şirketi NYDIG, bugün şirkete 7 milyar dolardan fazla değer kazandıracak 1 milyar dolarlık bir büyüme sermayesi fonu turunu duyurdu.

WestCAP tarafından gerçekleştirilen finansman turuna, Bessemer Venture Partners, FIS, FISERV, MassMutual, Morgan Stanley gibi büyük şirketler katıldı.

Elde edilen sermaye Bitcoin ödemeleri, varlık tokenizasyonu ve akıllı sözleşmeler gibi yeteneklerle Bitcoin protokolünde yapılan son yükseltmeleri kullanarak NYDIG’nin kurumsal düzeyde Bitcoin platformunu daha da geliştirmek için kullanılacak.

Konuya ilişkin açıklama yapan NYDIG’in kurucu ortağı ve CEO’su Robert Gutmann  şu ifadeleri kullandı:

“Hem NYDIG hem de Bitcoin için beklentiler hiç bu kadar heyecan verici olmamıştı. Ortaklıklarımız ve stratejik yatırımcılar listemiz, NYDIG’nin herhangi bir sektördeki işletmeler için lider Bitcoin çözümleri sağlayıcısı haline gelmesinin temellerini atıyor ve bu yeni öz sermaye, bu heyecan verici ağı herkes için erişilebilir ve kullanışlı hale getirme yönündeki ilerlemeyi daha da hızlandıracak.”

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları