binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinOKX Kurucusu Yeni Blockchain Ağını Duyurdu!

OKX Kurucusu Yeni Blockchain Ağını Duyurdu!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Seyşeller merkezli kripto para borsası OKX (eski ismiyle OKEx) kurucusu Star Xu, yeni blockchain ağı OKBChain’i resmi olarak duyurdu.

Yeni kripto ağı halihazırda Ethereum tabanlı faaliyet gösteren OKXChain’den tamamen bağımsız olacak. CEO Xu, OKBChain’in yılın ilk çeyreğinin sonunda aktif olacağını açıkladı.

Ethereum ağı üzerine kurulu olan mevcut ağ OKXChain, EVM uyumlu bir katman-1 blokzincir platformudur. Geliştiriciler OKXChain aracılığıyla yeni DeFi ve Web3 projelerinin hayat bulmasına olanak vermek için yoğun çaba gösterdi.

Borsa yetkilileri bir adım daha ileriye gitmek için Binance Chain gibi bağımsız bir kripto para ağı üzerninde uzun süre çalıştı. CEO Star Xu’ya göre yeni blockchain projesi OKBChain tamamen farklı olacak:

“Eski blockchain ağımız olan OKXChain, açık geliştirme sürecinden geçmiş bir PoS zinciridir. OKBChain’in geliştirme sürecini ise tamamen biz üstlendik.”

OKX borsasının yerel tokeni OKB yeni zincir açıklamasının ardından yükselişine devam etti.

OKB Fiyatı

OKB, Star Xu’nun sabaha karşı yaptığı duyurunun ardından gün içinde %8,60 değer kazandı.

$OKB 2023’ün ilk gününden bu yana %110 değer kazanarak yatırımcısının yüzünü güldürdü. An itibariyle 49,42$ seviyesinde işlem görüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail