BitcoinHaberlerKripto Para

Önceki Bitcoin Tahmini Tutan CEO 100 Bin Dolar İçin Tarih Verdi!

Nexo CEO'su Bitcoin hakkında konuştu.

Dünyanın önde gelen kripto para kredi şirketlerinden olan Nexo’nun CEO’su Antoni Trenchev, CNBC ile yaptığı röportajda Bitcoin (BTC) ile ilgili tahminlerini paylaştı.

Lider kripto para birimi Bitcoin’in bir yıl içerisinde 100 bin dolara ulaşabileceğine inandığını belirten Antoni Trenchev kripto para piyasasında yukarı yönlü bir ivme olacağını düşünüyor.

“Bitcoin önümüzdeki 12 ay içerisinde 100.000 dolara ulaşabileceğini düşünüyorum.

Ocak 2020’nin sonunda Bitcoin fiyatı 50.000 doları geçecek dediğimde herkes bana gülüyordu ama gerçekler ortada. Şubat 2021’de BTC fiyatı gerçekten de 50.000 doları aştı.”

Trenchev, BTC’nin kısa vadeli potansiyeli ile ilgili endişe duyduğunu zira FED’in para musluğunu kıstığında borsalarla paralel olarak Bitcoin’in de düşebileceğini savundu.

FED’in para politikası ile Bitcoin arasındaki ilişkiye bir parantez açan ünlü CEO, şunları söyledi:

“Hisse senetlerindeki bir çöküş muhtemelen FED’in hemen hemen gevşemeye geri döneceği anlamına geliyor. Bu da kripto para piyasasına daha fazla ivme kazandırabilir.”

Trenchev’in tahminin gerçekleşmesi demek Bitcoin fiyatının bu yıl iki katından fazla artması anlamına geliyor.

Nexo CEO’su Bitcoin ile ilgili cesur bir tahminde bulunsa da Bitfinex’in baş teknoloji sorumlusu Paolo Ardoino Trenchev kadar artış beklemiyor.

Zira Ardoino CNBC’ye verdiği bir röportajda Bitcoin konusunda iyimser bir insan olduğunu ve BTC’nin yıl sonuna kadar 50.000 doların çok üzerinde olmasını beklediğini söylemişti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu