Bitcoin

Önde Gelen Kripto Para Analisti, Bitcoin’in Yolunu Çizdi!

Cred'e göre Bitcoin nasıl hareket edecek?

Kripto para yatırımcılarının çok yakından takip ettiği ünlü kripto para analisti Cred, lider kripto para birimi Bitcoin hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

Ünlü stratejist ve analist, Bitcoin’in fiyat düzeltmesinin büyük bir ayı tuzağı olduğunu ifade etti. Cred, 32.600 kişinin katıldığı YouTube canlı yayının Bitcoin’in yolunu takipçileri ile paylaştı.

Bitcoin için en önemli noktanın haftalık olarak 59.000 dolar olduğunu belirten analist, daha önce bunun üzerinde kapanış olduğunu hatırlattı.

Piyasanın şu an için düşüşe geçtiğini ancak bunun geçtiğimiz haftanın dip noktası 54.000 dolarda kalacağını vurgulayan analist, yeniden yükselişe zaman hazırlandığını da itiraf etti.

BTC’de Ayı Tuzağı Var

Analiste göre bu düşüş büyük bir ayı tuzağı. Ayı tuzağı aslında sert bir düşüş sonrasında açılan yüklü short pozisyonların likidite edilmesi yani bir anda yükselişin başlaması olarak tanımlanabilir.

Analist, Bitcoin’in yeniden 60.000 doları göreceğini ve buradan başlayan yükselişin yeni bir rekor ile sonuçlanabileceğinden emin.

Bitcoin’in 54.000 dolar desteğine henüz iğne atmadığı görülüyor ve tehlikeden bir hayli uzakta olabiliriz. Ünlü analist Cred’e göre ise Bitcoin fiyatının bu noktaya değip yükselişe geçmesi bekleniyor.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu