blank
AltcoinAnalizBinance CoinBitcoinEthereumLitecoin

Önümüzdeki Günlerde Kazandıracak Takip Edilmesi Gereken Coinler: Bitcoin, Ethereum Litecoin, Binance Coin Analizi

Hangi kripto para birimleri takip edilmeli?

Kripto para birimleri son dönemde oldukça fazla yatırımcının ilgisini çekiyor ve bu dönemde hangi kripto para birimine yatırım yapılması ve mutlaka takip edilmesi gereken kripto para birimleri merak ediliyor. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin değerinde nasıl değişimler olabileceği sorusuna yanıt ararken analistlerin takip edilmesini önerdiği en önemli yükseliş beklentileri olan kripto para birimleri hangileri?

Bitcoin (BTC) – 20.000 Dolara Hazırsanız Parmak Kaldırmayın, Harekete Geçin!

Bitcoin fiyatında gelecek hafta içerisinde büyük beklentiler var. 18.965 seviyesinden geri dönen Bitcoin’in eğer ki büyük bir düzeltme görürse bu durumda fiyatının 16.019 dolara kadar düşebileceği, eğer çok büyük bir düzeltme olursa mevcut 18.564 dolar seviyesinden 14.000 dolara kadar büyük düzeltmeler görebileceği belirtiliyor. Ancak 18.500 dolar direncini bugün 18.700 doları aşarak kıran BTC’nin 19.500 dolar seviyesinin üzerine çıkıp bir anlık balina desteğiyle en büyük psikolojik sınır olan 20.000 dolar sınırını gelecek haftanın sonuna gelmeden hemen önce geçebileceği belirtiliyor. Gelecek hafta mutlaka BTC’yi izlemek çok daha iyi sonuçlar verebilir.

Bitcoin (BTC) 4 Saatlik Grafik – Kaynak: Tradingview

Zaten altcoin yatırımı yapacak olanların da BTC hareketlerini yakından takip etmesi ve buna göre hareket etmesi gerekiyor.

Ethereum (ETH) – Sıradaki Hamle 550 Dolar Ve Ardından 625 Dolar!

Ethereum (ETH) fiyatında bugün 518 dolar seviyesi görüldü ve gelecek hafta içerisinde 500 dolar direncinin aşılması ile birlikte 518 dolara kadar ulaşan ETH’de ilk olarak 549 dolar ila 550 dolar seviyesine ulaşması bekleniyor.

550 dolar engelini aştıktan sonra çok hızlı bir şekilde sırasıyla veya direkt atlayış gerçekleştirerek 625 dolar seviyesine kadar gidişat olabileceğine dair güçlü alım tahminleri bulunmakta. 488 dolar seviyesine doğru düzeltme olmasının yatırımcılara daha fazla kazandırabilecek alım fırsatı verebileceği belirtilirken, 488 doların iyi bir düzeltme-alım fırsatı olabileceği belirtiliyor.

Ethereum (ETH) 4 Saatlik Grafik – Kaynak: Tradingview

Litecoin (LTC) – Durmak Yok, Hedef 140 Dolar!

Litecoin (LTC) fiyatı gün içerisinde 85 dolara kadar ulaştı. Kısa süre içerisinde büyük düzeltmeler beklenmezken 52 haftanın en yüksek fiyat seviyesi bugün görüldü. Yatırımcıların bu dönemde beklentisinin öncelikle 100 dolar direncin kırılması ardından ise hızlı bir şekilde 140 dolara odaklanmaları yönünde tavsiyeler mevcut. 85 dolardan sonra ilk hamlenin 100 dolar, ardından 125 dolar ve en son olarak 140 dolar olup yeniden düşüş görülmesinin olası olabileceği belirtiliyor.

Litecoin (LTC) Günlük Grafik – Kaynak: Tradingview

Binance Coin (BNB) – 39 Dolara Hazır Mısınız?

En büyük 2 kripto para birimi borsasından bir tanesi olan Binance’a ait Binance Coin (BNB) bugün 29 dolardan alıcı aradı. Ortalama olarak 39.5 dolar seviyesine doğru bir yükseliş olabileceği belirtiliyor. Ancak 27 dolar ve ardından 25 dolar seviyelerine mutlaka dikkat edilmesi ve alım fırsatlarının kaçırılmaması gerekiyor.

Binance Coin (BNB) Günlük Grafik – Kaynak: Tradingview

*Bu içerik Bitcoinsistemi.com’a özel olarak üretilmiştir. Herhangi bir yatırım önerisi veya tavsiyesi niteliğinde değildir.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Başa dön tuşu