coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinOpera Bitcoin Ve Bu Altcoin Projelerini Destekleyecek!

Opera Bitcoin Ve Bu Altcoin Projelerini Destekleyecek!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para ve blockchain destekli ilk tarayıcı olma özelliğine sahip olan web tarayıcısı Opera, 2022 yılının başlarında Web3 odaklı “Crypto Browser Project” isimli yeni kripto tarayıcısının beta sürümünü yayınlamıştı.

İlgili Haber
Opera Web3 Odaklı Yeni Kripto Tarayıcısını Yayınladı!

Geçtiğimiz Aralık ayında da “Opera yerel kripto cüzdanının” 2022 yılının başlarında Solana’yı destekleyeceğini duyuran Opera, yaptığı yeni açıklamada sekiz blok zinciri için tarayıcı içi kripto cüzdan desteği eklemeyi planladığını söyledi.

Opera, yeni duyurdukları girişimleri kapsamında Bitcoin (BTC), Solana (SOL), Polygon (MATIC), StarkEx, Ronin, Celo, Nervos DAO ve IXO’un da aralarında bulunduğu sekiz büyük blockchain ekosistemini desteklemeye başladı.

Sekiz yeni blockchain ağı entegrasyonu ile birlikte metaverse platformlarında ve merkeziyetsiz uygulamalarda (dApp) yapılan işlemleri kolaylaştırmayı amaçladıklarını belirten Opera, kullanıcıların StarkEx entegrasyonu sayesinde Polygon ve Ethereum L2 ekosistemine erişebileceğini de ifade etti.

Opera Mobil & Web3 Başkan Yardımcısı Jorgen Arnesen konu ile ilgili şunları söyledi:

“Web3 nihayetinde ana akım web teknolojisi olma yolunda ilerliyor.

Yeni entegrasyonlar sayesinde Opera kullanıcıları ne ile etkileşime geçtiğini bilmeleri gerekmeyecek. Zira Web3 ile etkileşimde olduklarını dahi anlamayacaklar.”

2018 yılından bu yana Web3 destekli tarayıcı olmak için çalışmalar yapan popüler web tarayıcısı Opera, Web3 odaklı projelerine devam ediyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail