BitcoinHaberler

Web Tarayıcısı Opera’dan Kripto Para Piyasası İçin Büyük Hamle

Opera Bitcoin ile ödeme ve cüzdan devrini başlattı.

Dünyanın en çok kullanılan web tarayıcılarından olan Opera, Bitcoin ile ödeme yapılmasına artık kolay bir şekilde imkan sağlayacak. Dünyada 350 milyondan fazla kullanıcısı bulunan Opera’nın yaptığı açıklamaya göre, tarayıcı üzerinden kolay bir şekilde Bitcoin alınabilmesinin yanı sıra büyük e-ticaret sitelerinde de Bitcoin ile alışveriş yapılmasına olanak sağlanılacağı ifade edildi.

Tarayıcı bünyesinde kullanıcıların aktarımları takip edebilmesi için cüzdan açabilme imkanı da sunulmuş durumda. Opera’dan resmi açıklama ise şu yönde yapıldı:

Bir sonraki hamlemiz Bitcoin de dahil olmak üzere birçok Blockchain teknolojisini bünyemize eklemek olacaktır. Bitcoin cüzdan sahibi yatırımcılar artık BTC’leri bu cüzdanlarda tutmak yerine daha farklı işlerde de kullanabilecek

Şirketten yapılan açıklama ile daha önce Beta sürümünde duyurulmuş olan bu özellikler artık tam sürüme de gelmiş oldu. Şirketin bu hamlesi kripto para piyasası tarafından olumlu karşılanırken, daha sonraki süreçlerde kripto para ve Blockchain teknolojisi ile ilgili Opera tarafından daha fazla adım atılacağı yetkililerce duyurulmuş durumda.

Opera’nın ayar kısmına “kripto” yazarak gerekli ayarı bulup aktif edebilirsiniz.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu