Kripto HaberleriHaberlerOpera, Solana'yı (SOL) Destekleyeceğini Duyurdu!

Opera, Solana’yı (SOL) Destekleyeceğini Duyurdu!

Takip et

Bir web tarayıcısı olan Opera, yaptığı açıklamada Opera yerel kripto cüzdanının 2022 yılının başlarında Solana’yı destekleyeceğini duyurdu.

2018 yılından bu yana Web3 destekli tarayıcı olmak için çalışmalar yapan Opera kripto para ve Blockchain destekli ilk tarayıcı olma özelliğine de sahip.

Ayrıca Opera yaptığı açıklamada “Solana tabanlı uygulamaları destekleyen ilk tarayıcı” olacaklarını da belirtti.

Opera ile rekabet halinde olan başka bir tarayıcı Brave de geçtiğimiz ay yaptığı açıklamada yerel kripto cüzdan çıkartacaklarını söylemişti. Aynı zaman diliminde kripto girişimlerini faaliyete geçireceklerini söyleyen Brave ve Opera’dan kimin önce davranacağı belirsizliğini koruyor.

Halka açık Norveçli reklam şirketi DefiLlama, kripto girişimi Solana Labs’ın entegrasyonu konusunda Opera ile birlikte çalışacağını söyledi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları