Kripto HaberleriAltcoinOrtaklık Haberi Sonrası Bu Metaverse Altcoin Yüzde 400 Yükseldi!

Ortaklık Haberi Sonrası Bu Metaverse Altcoin Yüzde 400 Yükseldi!

Bu metaverse altcoin Meta ortaklığı sonrası yükselişe geçti.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

2021 yılında yaşanan Bitcoin (BTC) ve altcoin rallisi popüler teknoloji Metaverse’ün de rallisi oldu. Pek çok yeni Metaverse projesi geliştirilirken Metaverse altcoinleri de yükseldi.

Bu Metaverse altocinlerinden biri de Metaverse projesi Gamium’un yerel tokenı GMM oldu.

Gamium, Meta (META) ve telekomünikasyon firması Telefonica (TEF) ile işbirliği yaptığını duyurmasının ardından son 24 saatte yaklaşık %400 oranında yükseldi.

Yapılan duyuruda şu ifadelere yer verildi:

“Metaverse’nin geleceğini ortaya çıkarmaya yönelik güçlü taahhüdün bir parçası olarak Meta ve Telefónica, metaverse ve Web3 endüstrisindeki startup’ları güçlendirmeyi ve ölçeklendirmeyi amaçlayan ortak bir program geliştirdi.

Bu program kapsamında metaverse projesi Gamium, web3 endüstrisindeki start-up’lara yardım etmek ve ölçeklendirmek için başlatılan bir girişim olan Metaverse Aktivasyon Programında Meta ve Telefonica ile birlikte çalışacak.”

CoinMarketCap verilerine göre yazım esnasında 502.sırada yer alan Gamium son 1 saatte %11,45 oranında son 24 saatte %398 oranında artış yaşayarak 0,00281 dolardan işlem görüyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları