BitcoinHaberler

Otomotiv Devinden Önemli Bitcoin (BTC) Açıklaması: “Değerlendiriyoruz.”

Bitcoin'in hayatın her alanında var olmak için hazır.

Tesla’dan gelen Bitcoin hamlesi sonrası gözler diğer dev şirketlere çevrildi. Şirketler arasında Bitcoin akımı başlamasını bekleyen yatırımcılar kurumsal kanattan gelecek haberlere odaklanmış durumda.

Ne yazık ki bütün şirketler Bitcoin almak için can atmıyor ancak bunun kaçınılmaz olduğunun da farkındalar.

General Motors’un CEO’su Mary Barra dördüncü çeyrek gelirleri sunumunda bir soru üzerine Tesla’nın Bitcoin almasını yorumladı ve General Motors olarak Bitcoin’e bakışlarını aktardı.

Mevcut durumda Bitcoin almak gibi bir planları olmadığını aktaran CEO, Bitcoin’i izlediklerini ve değerlendirmeye alabileceklerini aktardı.

Generals Motors olarak Bitcoin karşılığında araç satışı yapmak fikrine kapalı olmadıklarını ifade eden CEO, gelecekte güçlü bir müşteri talebi olursa bunu yapabileceklerini söyledi.

General Motors, 1908 yılında ABD’de kurulmuş Detroit merkezli bir şirkettir. Buick, Cadillac, Chevrolet ve GMC en önemli markalarıdır.

Bitcoin’in günlük hayatta kullanımının yaygınlaşması ve daha fazla benimsenmesi için her alanında doğrudan kullanıma imkan tanımak gerekiyor.

Bir paranın değerini belirleyen tek unsur fiyatı değildir. Bir para birimi ne kadar geniş bir alanda kullanım ve geçerlilik imkanı bulursa o kadar değerlenir. Bu bakımdan büyük şirketlerin Bitcoin ödemelerinin kabul etmeye yakın olmaları benimsenme oranında iyi bir yol katedildiğini gösteriyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu