binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinÖzel Haber: NVIDIA CEO'su Jensen Huang, Bu Altcoin İçin Konuştu! "Çok Havalı"

Özel Haber: NVIDIA CEO’su Jensen Huang, Bu Altcoin İçin Konuştu! “Çok Havalı”

NVIDIA tarafından geliştirilen yapay zeka etkinliğinde CEO Jensen Huang'ın bir altcoin hakkında konuştuğu bildirildi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Yapay zeka donanım inovasyonu için önde gelen bir etkinlik olan NVIDIA GTC 2024 konferansında dikkatler yapay zeka, Blockchain ve Open Web inovasyonunun geleceği üzerindeydi.

Konuşmacılar arasında NEAR Protocol’ün (NEAR) kurucu ortağı Illia Polosukhin de vardı ve yapay zeka modellerinin evrimi ile Blockchain ve token ekonomilerinin önemli rolleri hakkındaki görüşlerini paylaştı. Polosukhin, NVIDIA etkinliğinde konuşma yapan tek Blockchain sektörü kurucusuydu.

NVIDIA CEO’su ve kurucu ortağı Jensen Huang’ın ev sahipliğinde düzenlenen “Transforming AI” panelinde, 2017 yılında çığır açan “Attention is All You Need” adlı araştırma makalesinin ortak yazarlarından biri hariç hepsi yer aldı. Bu makale, doğal dil işlemesinde çığır açan Transformer mimarisini tanıttı. Ortak yazarlar o zamandan beri OpenAI, Inceptive ve Essential AI gibi projelere katkıda bulundular.

İlgili Haber  SEC ve Terra (LUNA) Davasında Bilgiler Gelmeye Devam Ediyor - İşte Güncel Gelişmeler

Panel oturumunda Blockchain teknolojisinin pratik uygulamaları ele alındı. Polosukhin, programlanabilir para ve bunun dijital ekonomilerin mevcut ve gelecekteki durumları üzerindeki etkisini tartıştı. Polosukhin, yapay zeka ve blok zincirinin yakınsamasının sunduğu zorlukları ve fırsatları ele alarak, bu teknolojilerin daha merkeziyetsiz ve verimli bir açık ağı mümkün kılma potansiyeline ilişkin kapsamlı bir bakış açısı sundu.

NEAR geliştiricileri tarafından yapılan resmi açıklamaya göre NVIDIA CEO’su Jensen Huang, “NEAR’ın çok havalı olduğunu” söyledi.

Gelişmenin ortaya çıkmasının ardından NEAR fiyatında yükseliş yaşandı:

NEAR fiyatında yaşanan yükselişi gösteren dakikalık mumlara sahip grafik.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail