coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinPancakeSwap (CAKE) Ethereum ve BNB Zincirinde V3'ü Tanıttı!

PancakeSwap (CAKE) Ethereum ve BNB Zincirinde V3’ü Tanıttı!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

BNB zinciri üzerinde kurulmuş olan popüler merkeziyetsiz borsa PancakeSwap, Ethereum (ETH) ve BNB zincirinde Sürüm 3’ü (V3) duyurdu.

Coindesk’in haberine göre, PancakeSwap yetkilileri yaptıkları açıklamada yükseltilmiş sürüm olan V3’ün SushiSwap ve Uniswap gibi muadilleri arasında zincir içi işlemler için en ucuz ücretleri ve likidite sağlayıcıları (LP’ler) için artırılmış getirileri sunacağını söyledi.

V3’ün %0.01, %0.05, %0.25 ve %1 olarak dört farklı işlem ücreti seçeneği sunacağını belirten yetkililer, V2’nin %0,25 olarak tek işlem ücret seçeneği sunduğunu belirtti.

PancakeSwap V3’ün gelecekte iki yeni özellik daha sunacağını belirten yetkililer şunları söyledi:

“PancakeSwap V3 gelecekte “VIP” ticaret ödül programı ve pozisyon yöneticisi özelliği daha sunacak.

VIP programı, tüccarları işlem hacimleri için %5’e varan işlem ücreti indirimi alma şansı gibi özel avantajlarla ödüllendiren katmanlı bir sistem olacak.

Pozisyon yöneticisi özelliği, tüccarların kolayca likidite yatırmasına ve zaman içinde ücretler ve ödüllere dayalı olarak bu pozisyonu optimize etmesine olanak tanıyacak.

Bu özellikler halihazırda geliştirme aşamasında olup yakında tanıtılması planlanıyor.”

PancakeSwap V3 dışında bugün yaptığı başka bir paylaşımında da yaklaşık 27 milyon dolar değerinde 7.147.523 CAKE’in yandığını açıkladı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail