binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoin MadenciliğiPansiyonları Bekleyen Tehlike: Madencilik

Pansiyonları Bekleyen Tehlike: Madencilik

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Dünyada ”motel” adı altında aile oteli olarak hizmet veren veya Türkiye’de algılandığı şekilde pansiyon hizmeti veren otel benzeri oluşumlar fazlası ile mevcut. Bu oluşumların yaşadığı bazı zorluklar olsa da asıl amaçlarının ucuz paraya kalacak oda vermek ve bu odada kimi zaman klimaya, kimi zaman ise belirli bir takım televizyon benzeri araçlara ulaşım imkanı sunmak. Ama görünen o ki Türkiye’de şimdiden belirli halka kapalı kripto para grup sohbet odalarında daha ucuz paraya nasıl madencilik yapılabilecek olduğunun tartışıldığı ve en iyi çözümlerden birisininde pansiyonlar olduğu ortaya çıkmış durumda.

Büyük Valize Koyarak Taşıyorlar!

Kullanıcılara açık olmayan bir sohbet grubunda yapılan yorumlar akıllara şaşkınlık ve durgunluk verecek cinsten. Kullanıcılar madencilik cihazını bir valize koyduklarını ve 1 aylık bazen daha uzun süreler, bazen ise daha kısa ve farklı pansiyon benzeri otellerde kaldıklarını ve bu sayede ödedikleri paranın kat be kat fazlasını madencilik cihazının üretimi sayesinde çıkardıklarını ifade ediyorlar. Buna benzer birçok farklı olay yaşanırken bu olayların sonucunun nereye varacağı ise merak konusu.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail