Bitcoin MadenciliğiHaberler

Pansiyonları Bekleyen Tehlike: Madencilik

Dünyada ”motel” adı altında aile oteli olarak hizmet veren veya Türkiye’de algılandığı şekilde pansiyon hizmeti veren otel benzeri oluşumlar fazlası ile mevcut. Bu oluşumların yaşadığı bazı zorluklar olsa da asıl amaçlarının ucuz paraya kalacak oda vermek ve bu odada kimi zaman klimaya, kimi zaman ise belirli bir takım televizyon benzeri araçlara ulaşım imkanı sunmak. Ama görünen o ki Türkiye’de şimdiden belirli halka kapalı kripto para grup sohbet odalarında daha ucuz paraya nasıl madencilik yapılabilecek olduğunun tartışıldığı ve en iyi çözümlerden birisininde pansiyonlar olduğu ortaya çıkmış durumda.

Büyük Valize Koyarak Taşıyorlar!

Kullanıcılara açık olmayan bir sohbet grubunda yapılan yorumlar akıllara şaşkınlık ve durgunluk verecek cinsten. Kullanıcılar madencilik cihazını bir valize koyduklarını ve 1 aylık bazen daha uzun süreler, bazen ise daha kısa ve farklı pansiyon benzeri otellerde kaldıklarını ve bu sayede ödedikleri paranın kat be kat fazlasını madencilik cihazının üretimi sayesinde çıkardıklarını ifade ediyorlar. Buna benzer birçok farklı olay yaşanırken bu olayların sonucunun nereye varacağı ise merak konusu.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu