Bitcoin

Paul Tudor Jones’ten Yeni Açıklama: Sadece Yüzde 1 Varlığım Var

Paul Tudor Jones, yaptığı açıklama ile kendisinin Bitcoin cinsinden varlıklarının sadece %1 servetine eşit olduğunu açıkladı.

Kripto para birimlerine yatırım yaptığını açıklayan ünlü iş insanı Paul Tudor Jones, bugün yeni bir açıklama yaptı. Kripto para birimi olarak sadece Bitcoin sahibi olduğuna değinen ünlü yatırımcı, bu konuda servetinin sadece %1 kadarının Bitcoin’de kayıtlı olduğuna değindi.

Milyarder isimler son yıllarda kripto para yatırımları ile ilgili daha çok açıklama yapmaya başladılar. Özellikle ABD merkezli milyarderlerin kripto para piyasasına girmeleri durumunda Bitcoin’in 300 bin dolar seviyelerini günler içerisinde geçebileceği, bu durumun ardında paranın yattığına değinilmekte.

ABD merkezli yatırımcıların sayısının bol olduğu kripto para piyasasında özellikle gelecek dönemde milyarder yatırımcıların sayısının artması ile beraber Paul Tudor Jones gibi isimlerin açıklamalarının Bitcoin’e yönelik olumlu bir etki yaratması bekleniyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu