Blockchain

PayPal Blockchain Çalışmalarını Denetleyecek Bir Kişiyi İşe Alıyor

PayPal, Blockchain çalışmalarının kontrolü ve denetimi için bir yeni direktör arıyor.

PayPal tarafından yayınlanan yeni bir iş ilanına göre ABD’li dijital ödemeler devi Blockchain konusunda şirkete brifing verebilecek, Blockchain alanında son derece büyük tecrübe sahibi olan bir kişiyi işe alacaklarını ilan etti. ABD merkezli dijital ödemeler devinin bu kararının ardında ne yatıyor henüz bilinmiyor olsa da, kısa süre içerisinde bir kişinin işe alınacak olmasının PayPal’ın Blockchain alanında daha fazla yatırım yapması anlamına gelebileceği gibi, sadece piyasayı gözetlemek için bir hamle olabileceğinden de söz ediliyor.

Bir süredir Blockchain çalışmaları corona virüsü nedeniyle ertelenirken, özellikle yatırım gerektiren alanlarda birçok şirket yeni adım atamaz hale geldi.

Blockchain şirketlerinin büyük bölümünün zaten iflasa yakın olabileceğinden söz edilirken, sadece piyasada yatırım alan şirketlerin başarı elde edebileceğine inanılıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu