Kripto HaberleriHaberlerPayPal CEO'su Kripto Paraların Geleceği Hakkında Konuştu! "Çok Heyecanlıyım"

PayPal CEO’su Kripto Paraların Geleceği Hakkında Konuştu! “Çok Heyecanlıyım”

Takip et

2020 yılında kripto para birimlerine yönelik hamleleriyle, boğanın katalizörü olan Paypal’dan yeni açıklamalar var.

PayPal CEO’su Dan Schulman Ctech’e verdiği röportaj sırasında kripto para birimlerinden bahsetti.

Kripto paraların gelecekte finansal sisteme yapacakları etkiler konusunda çok heyecanlı olduğunu belirten CEO olayın spekülatif kısmıyla ilgilenmediği ve teknolojiye odaklandığını söyledi.

“Herkesin kripto alıp satması veya Bitcoin’in fiyatının ne olduğu benim en az ilgilendiğim alan. Bu kripto paraları bir varlık sınıfı olarak düşünmektir.

Ancak benim için asıl heyecan verici şey, ödemelerde ne tür faydalar sağlayacaklarıyla ilgili.”

Merkez Bankaları’nın dijital para çıkarmak için yoğun bir çalışma yaptığını belirten Schulman dijital paraların geleceğin finansını yeniden tanımlayacağını ifade etti.

“Dünya genelinde merkez bankaları dijital para birimi çıkarmaya çalışıyor. CBDC’ler, stablecoinler, dijital cüzdanlar ve kripto para birimleri aracılığıyla gelişmiş ödeme sistemleri arasındaki kesişim sadece büyüleyici değil, aynı zamanda ileriye dönük finansal dünyamızı yeniden tanımlıyor.”

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları