BitcoinHaberlerKripto Para

PayPal’dan Beklenen Bitcoin Adımı Geliyor!

PayPal, en geç 3 ay içerisinde hayata geçirilmesini planladığı hizmet sayesinde 325 milyon kullanıcısına doğrudan kripto para birimi satmaya hazırlanıyor.

İnternet üzerinden çalışan finansal teknoloji ve ödeme devi Paypal’ın Bitcoin’i kendi ekosistemine dahil edip etmeyeceği uzun süredir merak konusuydu. Ancak yeni öğrenilen bilgilere göre PayPal kısa zaman içerisinde 325 milyon kullanıcısına doğrudan kripto para birimi alıp satmaya imkan tanıyacak.

PayPal halihazırda Coinbase gibi kripto para borsalarından para çekebilme gibi hizmetler sunuyor ancak önümüzdeki birkaç ay içerisinde hayata geçirilmesi planlanan hizmet sayesinde -kripto para satışları için bir ilk olacağından- PayPal ile kripto paralar arasında köklü bir ilişki kurulabilir.

Bu amaçla Venmo ile iş birliği içerisinde olan PayPal doğrudan kripto para alım satımlarına imkan verecek ve bu sayede kripto para birikimi yapmanın da önü açılmış olacak.

Henüz hangi kripto paraların ya da kaç kripto değerin söz konusu hizmet için kullanılacağı netlik kazanmasa da başta Bitcoin olmak üzere ilk 5 kripto değerleriyle hizmet verilmesi ve söz konusu hizmetin en geç 3 aya kadar aktif hale gelmesi bekleniyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu