HaberlerKripto Para

Paypal’dan Kripto Para Açıklaması! “Her Şeye Varız”

Paypal kripto para sektörüne olan ilgisini devam ettiriyor.

2021 rallisinin katalizörleri arasında yer alan küresel ödeme devi Paypal, kripto para birimlerine olan ilgisini devam ettirecek.

Bugün Dünya Ekonomik Forumu’nda Cointelegraph’a özel bir röportaj veren Paypal Başkan yardımcısı Richard Nash Paypal’ın kripto para birimleri ve CBDC ödemeleri üzerine çok çalıştığını ve hizmetlerini genişletmek istediğini aktardı.

Paypal’ın 2020’de başlattığı Bitcoin satın alma ve saklama hizmetinin ardından kripto para birimlerine ilişkin çalışmalarını genişlettiğini aktaran Nash şunları söyledi:

“Belirli bölgelerde kripto ticareti ve saklama hizmeti ile yavaşça büyüyoruz. Bu alanla ilgili her şeyi benimsemek istiyoruz. Bugün özel kripto paralar ve CBDC ödemeleri de dahil elimizden gelen her şeyi Paypal’a entegre etmek için çalışıyoruz.”

Kendisinin de kripto para yatırımcısı olduğunu ima eden Nash, kripto para yatırımı olup olmadığına dair soruya “Paypal’da üzerinde çalıştığım bir çok şey var ve hizmetleri kendim deneyimlemeyi seviyorum. Bu nedenle bunun doğal olduğunu düşünüyorum.” şeklinde yanıt verdi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu