Kripto HaberleriBitcoinPazar Payı Düşen Bitcoin Liderliğini Koruyor

Pazar Payı Düşen Bitcoin Liderliğini Koruyor

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto paraların babası olan Bitcoin, kısa süre içerisinde milyonlarca insanı kendisine bağladı. Bitcoin, milyarlarca dolar piyasa hacmi, binlerce dolar fiyatı, milyonlarca kullanıcısı ile dünyada hükümetleri bile korkuttu. Bitcoin’in kripto para birimi olarak ulusal para birimlerinin önüne geçebilecek olduğu tedirginliğinden ötürü hükümetler bir anda harekete geçerek piyasa hacmi ve fiyatı liderliğini elinde bulunduran Bitcoin’in kendi ulusal geçerliliğine sahip para birimlerinin önüne geçmemesi için neler yapabilecek olduklarını düşünmeye başladı.

Bitcoin yatırımcıları son yıllarda giderek düşen pazar payına karşılık %50 üzerinde varlığını sürdürdüğü sürece Bitcoin’in hiçbir şekilde liderliği kaybetmeyeceğini ancak bu seviyenin daha düşük seviyelerine düşer ise yatırımcılarında pazarda yeni lider ve farklı kripto para birimleri arayacak olduğunu ifade ediyor.

Bitcoin varlıklarına sahip olan kripto para yatırımcıları son yıllarda giderek düşen fiyatlar ile piyasa hacmi oranlarının rekor seviyesine 2 yıla yakın süredir yükselmediği ve bu sebeple ciddi sorunlara sebep olduğunu düşünüyorlar. Bu da piyasa ve fiyat ile pazar hacminin giderek daha düşük seviyelere düşmesine sebep oluyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları