binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinPEPE'de Balinalar ve Fiyat Hareketlendi: Borsalara Giriş Çıkışlar Yoğunlaşıyor

PEPE’de Balinalar ve Fiyat Hareketlendi: Borsalara Giriş Çıkışlar Yoğunlaşıyor

Popüler memecoin PEPE'nin balinalarında ve fiyatında önemli aktivite artışı gözleniyor. İşte tüm detaylar.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Son dönemin gerek ekip içi çatışmalarıyla gerek fiyatındaki dalgalanmalarıyla gündemden düşmeyen memecoini PEPE’de balina cüzdanlar hareketli seyretmeye devam ediyor.

Verilere göre, büyük bir piyasa yapıcı şirket olan Wintermute Trading, bugün yaptığı tranferlerde 8.3 trilyon PEPE’yi (5.43 milyon dolar) merkezi borsalara taşıdı.

Bununla birlikte 0x9d5 kısa cüzdan adresli kripto para balinası, borsalardan yüklü miktarda PEPE toplamaya devam ediyor.

Buna ek olarak gün içerisinde minimum değeri 100 bin dolardan fazla olan çok sayıda PEPE merkezi borsalara taşındı.

İlgili Haber  Taze Adresler Bugün Yüklü Miktardaki Altcoini Soğuk Cüzdanlarına Çektiler: İşte Detaylar

Buna rağmen tokenin fiyatı bugün özellikle iyi performans göstermeye devam ediyor. PEPE son 24 saatte %16 değer kazandı ve bu yazının yazıldığı anlarda 0.0000007122 dolardan işlem görüyor. Buna rağmen token yaklaşık bir ay önce yaşanan olaylardaki seviyesine yeniden erişemedi.

Memecoinin fiyatında bugün yaşanan yükselişi gösteren grafik.

Geçtiğimiz ay PEPE tokenin ana geliştiricilerinden bazıları, ana ekibin açıklamasına göre projeye ihanet ederek multisig cüzdanlardan yüklü miktarda token satışı gerçekleştirmişti.

Kripto para borsası Binance, soğuk cüzdanlarında müşterileri adına 75 milyon dolarlık PEPE tokeni tutuyor ve 246 milyon dolar piyasa değerli tokenin önemli bir kısmını bünyesinde bulunduruyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail