Bitcoin

Peter Brandt: 2020 Sonunda Bitcoin 50.000 Dolar Olacak

Ünlü ekonomi analisti Peter Brandt, kripto para birimi Bitcoin hakkında konuştu.

Peter Brandt, kripto para yatırımcılarına yeni tavsiye verdi. Bitcoin hakkında iddialı konuşan analistler arasında olan Peter Brandt, 2020 yılında Şubat ayında 5.500 dolara düşmesini beklediği Bitcoin fiyatının 2020 yılı Aralık ayında ise 50.000 dolara doğru bir yükseliş yaşayacak olduğunu, fiyatının büyük oranda değer kazanarak beklenmedik yükselişlerin yaşanacak olduğu iddiasını ortaya attı. Daha önce başarılı tahminleri ile adından söz ettiren Brandt, kripto para birimi XRP hakkında yarı yarıya düşüş yaşanacak olduğu konusunda başarılı tahminleri ile finans dünyasının güvendiği analistlerden.

Bitcoin’in 2020 yılında önce rekor düşüş, ardından ise rekor yükseliş gösterecek olduğu hakkındaki iddiaların ne kadar doğru çıkacağını o gün gelmeden bilmek ve kesin olarak 50.000 doları görebilecek olduğunu söylemek mümkün olmayacak olsa bile kripto para birimleri hakkında yapılan bu açıklamalar ve iddialı tahminler yeni alımları hızlandırıyor.

2020 yılından önce Bitcoin’e neler olabileceği hakkında açıklama yapmayan Brandt, 2019 yılında neler olabileceğini ve düşüşlerin son bulup bulmayacağını ise açıklamadı. Bitcoin 10.000 dolardan 7.770 dolara kadar düşerken, fiyatın yükselişe geçmesi ile tekrar 10.000 doları görmesine mümkün gözüyle bakılıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu