Kripto HaberleriBitcoinPeter Brandt: "Bitcoin'e 10 Kat Yükseliş Yaşatacak Boğa İçin Bu Tarihi Bekleyin!"

Peter Brandt: “Bitcoin’e 10 Kat Yükseliş Yaşatacak Boğa İçin Bu Tarihi Bekleyin!”

Takip et

Bitcoin (BTC) ve kripto para piyasasına ilişkin tahminleri ile adından söz ettiren analist Peter Brandt, Bitcoin ile ilgili yeni tahminlerini paylaştı.

Twitter hesabından yaptığı paylaşımda 10x veya daha fazla yükseliş getirecek bir sonraki Bitcoin boğa piyasasının 2024 yılında yaşanacağını iddia etti.

Deneyimli analist Brandt, paylaşımına Bitcoin’in fiyat grafiğini ekleyerek şunları söyledi.

“Bitcoin’de yaşanan önceki boğa piyasalarının sona ermesinden sonra BTC’nin başka bir boğa aşamasına başlaması ortalama 33 ay sürüyor.

Tarih tekerrür ederse ki bunun olacağına inanmıyorum, bir sonraki boğa aşaması Mayıs 2024’te ateşlenecek.”

Bitcoin’in fiyatının çok volatil ve tahmin edilemez olduğuna işaret eden Brandt, bu duruma rağmen BTC’nin fiyatında önceki yıllarda yaşanan yükseliş ve düşüş hareketlerinin tekrar yaşanmasını beklediğini vurguladı.

Mart ayının başlarında uzun vadeli Bitcoin yatırımcılarını eleştiren Brandt, “Bitcoin geçtiğimiz 11 yılda 4 kere olmak üzere yüzde 80 düşüş geçmişine sahip. Bir Holder’ın (BTC’yi satmadan elinde tutan yatırımcının) ATH seviyesine dönmesi için her seferinde yüzde 400 yükselişe ihtiyacı var.” demişti.

Ünlü analist bu bağlamda aynı parayı “tekrar tekrar” kazanmaya çalışmaktan nefret ettiğini ve bunun anlamsız olduğunu düşündüğünü belirtmişti.

İlgili Haber
Peter Brandt :" Bitcoin Hodlers'larını Anlamıyorum!"

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

1 Yorum

guest

1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Agah

Doldur boşalt sistemi ile milletin parasını hortumlayın. Bu piyasada para kazananı görmedin…

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları