BitcoinHaberlerKripto Para

Peter Brandt :” Bitcoin Hodlers’larını Anlamıyorum!”

Kıdemli analist, paylaşımında Bitcoin hodlers'larını eleştirdi.

Kripto para piyasasının önde gelen analistlerinden biri olan Peter Brandt, yakın zamanda Twitter hesabından yaptığı paylaşımda uzun vadeli Bitcoin yatırımcılarını eleştirdi.

Peter Brandt’ten Bitcoin Hodlers’larına Eleştiri!

Bitcoin hodlers’larına gönderme yapan deneyimli tüccar, genellikle tavsiye edilen uzun süreli yatırımcı profilini eleştirdi.

Kripto para piyasası ile ilgili yaptığı tutarlı tahminleri ile adından söz ettiren Peter Brandt, “Bitcoin geçtiğimiz 11 yılda 4 kere olmak üzere yüzde 80 düşüş geçmişine sahip. Bir Holder’ın (BTC’yi satmadan elinde tutan yatırımcının) ATH seviyesine dönmesi için her seferinde yüzde 400 yükselişe ihtiyacı var.” dedi.

Bu bağlamda aynı parayı “tekrar tekrar” kazanmaya çalışmaktan nefret ettiğini ve bunun anlamsız olduğunu düşünen Brandt, kripto para piyasasında ilk kez para kazanmanın yeterince zor olduğunu belirtti.

“Bitcoin Bir Din Değildir!”

Paylaşımının devamında Brandt, Bitcoin’in 2013, 2017 ve Nisan 2021 yaşadığı zirve döngülerinin aslında kolayca anlaşılabilir olduğunu savundu.

Kıdemli analist Brandt son olarak lider kripto para birimi Bitcoin’in bir din olmadığını vurgulayarak, bu nedenle “piyasa zirvelerinin netliği göz önüne alındığında %80’lik bir düzeltme riskinin yatırımcılar için bir anlam ifade etmediğine” inandığını söyledi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu