BitcoinHaberler

Peter Schiff, Bitcoin’le İlgili Israrcı Tavrından Vazgeçmiş Değil!

Bitcoin'e karşı altını savunmaktan asla vazgeçmeyen Schiff, ünlü kripto değerin sıfırı göreceği günleri iple çekiyor.

Bitcoin’e karşı her fırsatta altın savunucusu olmasıyla tanınan Peter Schiff, Bitcoin’le ilgili yine olumsuz yorumlarda bulundu.

Bitcoin destekçisi olmasıyla tanınan Max Keiser’in Twitter üzerinden yayınladığı bir anketle ilgili kendisine söz hakkı düşen Schiff, BTC’nin asla 25 bin doları göremeyeceğini ifade etti.

İlgili tweette Keiser, kendi takipçilerine Schiff’in Bitcoin’de panik alımını hangi seviyede yapacağını sordu. Keiser’a göre bu seviye 50.000 dolar iken en çok oyu 100.000 dolar seviyesi aldı ancak Schiff, her zamanki gibi Bitcoin’le ilgili yüksek fiyat senaryolarına katılmadı.

İlk günden beri Bitcoin’e karşı tutumunu değiştirmeyen Schiff, o günden beri hala altın yanlısı bir tavır çiziyor ve yatırımcıları Bitcoin’e yatırım yapmamaları konusunda uyarıyor. Ancak tüm bu uyarılara rağmen yatırımcıları kendisine kulak vermeye ikna edemeyen Schiff, BTC’nin sıfırı göreceği konusundaki ısrarından vazgeçmiş değil.

*Schiff’in demesine göre BTC asla 10.000 doları da görmeyecekti ancak bu tahmini tutmadı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu