BitcoinFenomenHaberler

Peter Schiff’e Göre Bitcoin’le Maaş Almak Ünlü İsimler İçin Riskli Değil Çünkü…

Schiff'e göre Bitcoin'le maaş ödemesi alanlar sadece hodl yaptıklarında kaybederler!

Bitcoin karşıtlığı denince akla ilk gelen isimler arasında olan altın sevdalısı Peter Schiff‘e göre politikacıların ve üst düzey sporcuların maaşlarını BTC’le almalarının nedeni kendilerini para kaybetmeye karşı sigortalamış olmaları!

Euro Pacific Capital CEO’su ve SchiffGold fonunun kurucusu ünlü isim, söz konusu isimlerin aldıkları ücretin USD cinsinden sabit olduğunu ve yalnızca ödeme sırasında Bitcoin’e dönüştürüldüğünü iddia ediyor. Bu da Schiff’e göre bu isimlerin büyük olasılıkla BTC’yi yeniden dolara dönüştüreceklerini gösteriyor.

Bitcoin İle Maaş Ödemeleri

Bitcoin’le maaş alma eylemi ilk olarak 2020 yılında NFL yıldızı Russell Okung tarafından başlatıldı. Okung’u Odell Beckham, Sean Culkin ve Andre Iguodala gibi ünlü isimler takip etti. New York Belediye Başkanı ve son olarak da Brüksel milletvekilinin de maaşlarını Bitcoin’de alma girişimleri NFL yıldızlarının bu eyleminin ardından geldi.

Schiff, Hala BTC İçin Flash Crash Bekliyor!

Bitcoin’in 36.500 dolara kadar düştüğü geçen hafta sonu Peter Schiff, önde gelen kripto para biriminin fiyatının 30.000 dolar seviyesinin altına düşmesi durumunda BTC’de bir “flash crash” yani ani bir düşüş gerçekleşmesini beklediğini paylaşmak için yine Twitter başına geçmişti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu