Bitcoin

Peter Schiff’e Göre PayPal Hisselerinin Düşüşü Bitcoin’e (BTC) Zarar Verebilir!

Bitcoin karşıtı Schiff, felaket tellallığı için yine Twitter başına geçti.

Bitcoin karşıtı söylemleriyle sık sık gündeme gelen Euro Pacific Capital CEO’su ve SchiffGold’un kurucusu Peter Schiff, bu defa PayPal hisselerinin düşüşüyle ilgili konuştu.

Schiff, söz konusu hisselerdeki %25’lik düşüşün Bitcoin (BTC) için negatif etki oluşturabilceğini belirtti.

Konuyla ilgili paylaştığı tweetinde:

PayPal kripto ekosisteminin derinliklerindedir ve kripto dalgasını sürmeye hazır yerleşik hisse senetleri arayan kurumsal yatırımcılar arasında en çok tercih edilenlerden biridir. Görünüşe göre bu dalga çöktü!”

yorumunda bulundu.

Yaklaşık iki hafta önce Schiff, Bitcoin’in yakında 30.000 doların altına inme olasılığından bahsetmişti.

Hatta bunun bir kez gerçekleşmesi halinde BTC’nin 10.000 dolar seviyesinin altında bir flaş çöküş yaşayacağını da iddia etmişti.

An itibarı ile Bitcoin fiyatı yeniden düşüş yönlü hareket ediyor. Son 24 saatte %5.63’lik düşüş yaşayan BTC 36.452 dolardan işlem görüyor. Düşüşün devam etmesi Schiff’in tahminlerini haklı çıkarabilir.

“Bitcoin PayPal’ın İşini Bozamaz!”

Grayscale Investments’ın baş yöneticisi Michael Sonnenshein ise Squawk Box adlı programda gelecekte -FED tarafından kabul edilirse- Bitcoin veya dijital dolar gibi hiçbir kripto para biriminin PayPal veya benzeri şirketlerin kar marjına zarar veremeyeceğini çünkü kripto para birimlerinin PayPal tarafından iş modeline dahil edildiğini iddia etti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu