Bitcoin

Peter Schiff’ten Şok İtiraf: “Bitcoin’e Zamanında Yatırım Yapsaydım Şimdi Özel Jetim Olurdu!”

Bitcoin karşıtı söylemleriyle tanınan Schiff'ten beklenmeyen itiraf!

Bitcoin karşıtı söylemleriyle tanınan Peter Schiff, bu defa Bitcoin’e erken güvenip yatırım yapmamanın pişmanlığını yaşıyor!

Her fırsatta Bitcoin’i eleştiren dahası BTC yatırımlarıyla gündeme gelen şirketleri bile çılgın olmakla suçlayan Schiff, ilk kez Bitcoin’ile ilgili bir pişmanlığını dile getirdi.

Bir süre önce ABD’li milyarder komşusu Brock Piercea’nın özel jetiyle gezintiye çıkan Schiff, Bitcoin sayesinde mal varlığını katlayan Piercea’ya özenmiş olacak ki Bitcoin’i ilk duyduğu anlarda lider kripto para birimine yatırım yapmamasını esefle anıyor bugün.

Eğer çok daha erken zamanlarda BTC yatırımı yapsaydım bugün benim de özel bir jetim olurdu diyen Schiff konuyla ilgili bir tweet paylaştı:

Altın fonu (EPGFX) işleten Euro Pacific Management’ın CEO’luğunu yürüten Schiff, tam bir altın aşığı olarak tanınıyor.

Bugüne dek Bitcoin’e kaşı hep eleştirel yaklaşan sansasyonel isim, Twitter’da süregelen birçok Bitcoin tartışmasının içerisinde görmeye alışık olduğumuz simalar arasında yer alıyor.

Bu açıdan değerlendirildiğinde Schiff’in Bitcoin’i büyük ölçüde etkileyenler arasında saysak (Anthony Pompliano, Max Keiser, ElonMusk vb.) yanlış olmaz. Hal böyle olunca da ünlü CEO’nun böylesi bir tweet atarak Bitcoin’i bir anlamda övmesi altına karşı her daim yetersiz bulduğu Bitcoin için bir zafer sayılabilir!

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu