BitcoinHaberler

Peter Schiff’ten Winklevoss İkizlerine İmalı Sözler!

Schiff, Gemini kurucu ortağı Tyler Winklevoss’u Bitcoin fiyatını manipüle etmekle suçlayarak yeni bir tartışmanın da fitilini ateşlemiş oldu.

Goldman Sachs’ın Bitcoin hakkında yaptığı olumsuz yorumların etkileri sürerken bile Bitcoin’in yükselmeye devam etmesini balinaların varlığına bağlayan Peter Schiff, fiyatın düşmesini engellemek için manipülasyon yapıldığını iddia etti.

Yaptığı yorumlarla gündem konusu olmasına alıştığımız Schiff, bu defa da Gemini kurucu ortağı Tyler Winklevoss’u Bitcoin fiyatını manipüle etmekle suçlayarak yeni bir tartışmanın da fitilini ateşlemiş oldu.

Balinaların ellerindeki Bitcoinleri satmakta yani daha büyük aptallar bulmakta zorlandıklarını ima eden Schiff’in Winkelvoss ikizleriyle tartışmasının burada kalmayacağı aşikar. Nitekim Tyler Winklevoss’tan yanıt gelmekte gecikmedi.  Winklevoss, Schiff gibiler piyasada oldukça Bitcoin satın almak isteyen “aptal” insanların sayısının asla azalmayacağını söyledi.

Schiff’in başından beri altın yanlısı olduğu herkesin malumu. Winkelvoss kardeşler zamanında kripto piyasasını keşfedip milyarder olduğunda bile altın taraftarlığını sürdüren Schiff, bu tutumundan hala vazgeçmiş değil.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu