binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerPetro ICO Süreci Verilerini Açıkladı: 5 Milyar Dolar

Petro ICO Süreci Verilerini Açıkladı: 5 Milyar Dolar

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Venezuela tarafından resmi olarak geliştirilen Petro ICO süreci ile alakalı olarak veriler Cumhurbaşkanı tarafından açıklandı. Venezuela Devlet Başkanı Nicolás Maduro, kısa bir zaman dilimi içerisinde Petro kripto para birimini tanıtmış ve dünya genelinde ICO yatırımı için aktif hale getirildiğini de resmi olarak açıklamıştı.

Petro, dünya genelinde ciddi anlamda gündem olan seçeneklerden birisi olmuştu. Nicolás Maduro, bu kripto para biriminin resmi tanıtımını gerçekleştirmişti. Şimdilerde ise ICO yatırım sürecinin verileri de resmi olarak açıkladı.

Petro ICO Yatırım Süreci Rekor Kırdı

Nicolás Maduro, yatırımcılar tarafından çok ciddi anlamda büyük destek gördüklerini açıkladı. Ön satış yani ICO süreci içerisinde hali hazırda devam eden kripto para birimi, ülkeye özellikle ciddi anlamda gelir getiriyor. Kısacası proje, devlet tarafından öngörülen başarıyı daha şimdiden elde etti ve katladı.

Petro ICO süreci hali hazırda devam ederken Nicolás Maduro, an itibari ile 5 Milyar Dolar değerinde satış gerçekleştirildiğini açıkladı. Bu rakamlar, günümüzde birçok ülkenin elinde bulunan paradan çok daha fazla. Hal böyle olunca kripto para sistemi ciddi anlamda fark yarattı da diyebiliriz.

ICO süreci tüm dünya genelinden yatırımcılar için devam ediyor. Uluslararası pazarda Petro, en az Bitcoin kadar başarı elde edebilir. Bu kripto para biriminin kısa süre içerisinde beklentileri çok ciddi anlamda aşacağını da net olarak söyleyebilme şansına sahibiz.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail