Bitcoin

Philip Swift: Bitcoin 2020’de 10.000 Doları Görür

Analist Philip Swift, kripto para birimi Bitcoin hakkında konuştu.

Kripto para piyasasında daha iyi sonuçlar elde edilecek olduğu ve 2020 yılında fiyatın 10.000 doları göreceği uyarısında bulunan Philip Swift bu konuda yatırımcıların endişeli olmaması gerektiğini açıkladı. Kripto para fiyatları hakkında konuşan birçok analist fiyatların daha fazla düşebileceğini iddia ederken, bir yanda ise fiyatların daha fazla yükselebilecek olduğunu iddia edenler var. Bu kimseler kripto para birimlerinin değerinin daha fazla artacağını veya düşeceğini iddia etse de kesin olarak net bir tarih veremiyorlar.

Bitcoin’i yükseltecek sebeplerin 2020 yılında gerçek olacağı ve daha fazla yatırımın söz konusu olacağını öne süren Philip Swift ise fiyatın yükselecek olduğunu düşünen analistlerden birisi.

Sadece Bitcoin değil diğer altcoin fiyatlarının yükselmesi de önemli olsa da çok sayıda analist en önemli olarak Bitcoin fiyatını görüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu